Aktywne filtry

Tuba tekturowa – niezastąpiona na rulony

Kartony – tuby to specyficzny rodzaj opakowań. Choć znane są głównie jako tuby na rysunki, równie dobrze sprawdzają się w zabezpieczeniu kalendarzy, plakatów, oklein meblowych, fototapet czy folii samoprzylepnych. Tak opakowane przedmioty możemy wysłać pocztą, zabrać ze sobą do szkoły albo bezpiecznie przechowywać w kącie pokoju. Tuby kartonowe przydadzą się więc zarówno klientom prywatnym, jak i firmom – choćby tym, które pragną obdarować swoich klientów kalendarzem plakatowym z motywem nawiązującym do swojej działalności.

Zaciekawienie klientów często wzbudza sposób zamykania tub tekturowych. Otóż w przypadku tub okrągłych, ich końce zabezpieczane są przy wykorzystaniu plastikowych zaślepek. Nasi klienci otrzymują je w zestawie z kartonem. Tak zamknięte kartony nie wymagają już klejenia taśmą klejącą, a ich niewątpliwym plusem jest to, że w każdej chwili możemy błyskawicznie otworzyć karton, aby dostać się do jego zawartości. Klejenie jest natomiast konieczne w przypadku kartonów-tub kwadratowych, gdyż rolę zamknięcia pełni tam fragment kartonu. Tuby kwadratowe to kartony odpowiedniejsze do celów wysyłkowych.

Tuba na rysunki – jakie są plusy kupowania u nas?

Czym wyróżnia się nasza oferta?

  • Różne rozmiary – znajdziesz u nas kartony-tuby o średnicach od fi50 do fi100 i o długości nawet 1,3 metra. Posiadamy zarówno tuby kwadratowe, jak i okrągłe. Pierwsze z nich można w razie potrzeby złożyć na płasko.
  • Wysokojakościowa tektura – oferowane tuby tekturowe mają ścianki o grubości 2 mm, które są wysoce odporne na rozdarcie czy zagięcia. Dzięki temu zawartość kartonu jest dobrze zabezpieczona.
  • Estetyka – zapewniamy kartony tuby o uniwersalnej kolorystyce – jasnego brązu. Mają one gładką, przyjemną w dotyku fakturę, a ich struktura jest jednolita, bez widocznych fragmentów innych rodzajów tektury.
  • Nadruk – tuby tekturowe mogą wyglądać jeszcze bardziej estetycznie, jeśli pojawi się na nich nadruk. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać i dostarczasz nam projekt – my dbamy o jego wierne odwzorowanie na kartonach.
  • Szybka dostawa – zamówione tuby kartonowe dowieziemy do dowolnego miejsca na terenie Polski. Dzięki temu, że osobiście realizujemy dostawę, nie ma mowy o uszkodzeniu kartonów w transporcie.

Karton tuba – zniżki przy większych zamówieniach

Jeśli wykorzystujesz tuby tekturowe w ramach swojego biznesu albo przewidujesz, że przydadzą Ci się w przyszłości, warto kupić je na zapas. Już przy zamówieniu na 10 sztuk możesz liczyć na zniżki, a przekraczając kolejne progi ilościowe, cena jednostkowa jeszcze bardziej spada. Pamiętaj, że tuby kartonowe kwadratowe można z łatwością składać, dzięki czemu przechowywanie nawet stosunkowo dużej liczby tych kartonów nie będzie większym problemem.

Karton-tuba z nadrukiem to opcja, którą powinni zainteresować się przede wszystkim właściciele firm. Cena za opakowanie nieznacznie wówczas wzrasta, ale korzyści płynące z takiej formy reklamy, są bezcenne. Tuba kartonowa z nadrukiem, trafiająca do klienta, z pewnością będzie także sprzyjać budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. Nie masz pewności, czy wybierasz dobry karton do swoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz do nas, abyśmy mogli Ci doradzić. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą tub kartonowych.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton fasonowy 860x80x80mm / 50 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie