Aktywne filtry

Karton o wymiarach 150x150x150 mm lub mniejszych

Karton o wymiarach 150x150x150 mm lub mniejszych to rodzaj niewielkiego sześciennego kartonu, który z powodzeniem możesz użyć do przygotowania przesyłek kurierskich, pocztowych, czy paczkomatowych. W tych ostatnich będzie on przeznaczony do skrytek dla gabarytów B. W taki lub nieco mniejszy karton o wymiarach 120x120x120 mm możesz zapakować różnorodne przedmioty, takie jak drobna elektronika, kosmetyki, zabawki, ceramika, a nawet małe AGD.

Przedmiot, który zamierzasz wysłać jest nieco za mały, aby wypełnić przestrzeń, jaką oferuje karton 150 mm wysokości? Nie ma powodów do zmartwienia – wystarczy dobrać odpowiedni wypełniacz, który zapobiegnie przesuwaniu się przedmiotu w kartonie. U nas możesz nabyć zarówno kartony 150 mm, jak i materiały, które skutecznie zabezpieczą zawartość paczki. Użycie odpowiednich wypełniaczy pozwoli także zamortyzować wstrząsy, do jakich dochodzi podczas transportu.

Kartony 150 mm – plusy naszej oferty

Co przesądza o tym, że wielu klientów biznesowych i prywatnych nabywa kartony 150 mm lub mniejsze właśnie w naszym sklepie?

  • Jakość – nasze kartony 150 mm składają się z trwałej i wytrzymałej tektury, a zatem są przystosowane do trudnych warunków, na jakie przesyłka narażona jest podczas swojej drogi do klienta końcowego.
  • Wybór – udostępniamy modele klapowe i fasonowe. W tej kategorii największym jest karton o wymiarach 150x150x150 mm, ale znajdziesz również mniejsze, np. karton o wymiarach 120x120x120 mm.
  • Wygoda pakowania - wybierając fasonowe modele kartonów 150 mm, zapewniasz sobie wygodę otwierania i zamykania pudełka. Czynności te odbywają się poprzez zazębienie fragmentów kartonu.
  • Nadruk – posiadamy modele bez lub z gotowym nadrukiem. Na zlecenie klienta wykonujemy także nadruki zgodne z dostarczonym projektem. W takich przypadkach zapraszamy po indywidualną wycenę.
  • Szybka dostawa – w ramach zamówienia zapewniamy dostawę na terytorium Polski, realizowaną przez naszego osobistego kuriera. Zamówione kartony 150 mm trafiają do odbiorcy nawet na drugi dzień po zamówieniu.
  • Od 1 sztuki – prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Jeśli zatem potrzebujesz pojedynczego kartonu o wymiarach 120x120x120 mm lub podobnych, zapraszamy do złożenia zamówienia.

Kartony o wymiarach 120x120x120 i inne z nadrukiem

Logotyp lub inny nadruk umieszczony na kartonie przykuwa uwagę – zwłaszcza jeśli jest to niewielki model, taki jak karton o wymiarach 120x120x120 mm. Jeśli zatem zależy Ci, aby Twoja firma stawała się coraz bardziej rozpoznawalna, warto postawić na pudełka opatrzone nadrukiem. Zasada jest prosta – Ty przesyłasz nam projekt w wersji elektronicznej, a my uruchamiamy nasze urządzenia, aby jak najwierniej odwzorować go na zamówionych kartonach. Dbamy także o to, aby nadruk był trwały.

Nie chcesz przepłacać? Przemyśl zakup większej liczby kartonów, aby otrzymać nawet 40% zniżki. Rabaty obowiązują w przypadku zamawiania wielu sztuk tego samego rodzaju produktu, np. kartonu o wymiarach 120x120x120 mm. Zachęcamy do zapoznania się z tabelą zamieszczaną przy konkretnych modelach, aby wiedzieć, od ilu sztuk przysługuje większy rabat. Nasza oferta kartonów 150 mm nie jest do końca jasna albo nie masz pewności, czy dobre pudełko wybierasz? Czekamy na Twoje pytania.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk
- karton 150x150x80mm 3w / 25 sztuk
- karton fasonowy 120x120x110mm biały / 25 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie