Aktywne filtry

Karton 3 warstwowy – do standardowych potrzeb

Kartony 3-warstwowe to najpopularniejszy rodzaj kartonów wysyłkowych. Charakteryzują się dość dobrym poziomem wytrzymałości na wgniecenia czy rozdarcie, dlatego doskonale sprawdzają się przy standardowych potrzebach. Nie zaleca się jedynie wysyłania w nich przedmiotów ciężkich, wielkogabarytowych czy wyjątkowo kruchych. Do takich celów odpowiedniejsze będą kartony złożone z 5 warstw tektury, które cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość, ale i wyższa cena w porównaniu z kartonami 3 warstwowymi.

Lista rzeczy, które możesz wysyłać w kartonach 3-warstwowych wydaje się nie mieć końca. Z pewnością umieścimy na niej niewielkie sprzęty elektroniczne, kosmetyki, książki czy zabawki. Po pudełka tego typu sięgają często sklepy internetowe, ale nie można zapominać o ich użyteczności pozabiznesowej. Jeśli poszukujesz kartonu, w którym bezpiecznie przetransportujesz rzeczy podczas przeprowadzki albo z którym uporządkujesz zapasy w spiżarni, piwnicy czy na strychu, karton 3 warstwowy będzie do tego bardzo dobry.

Kartony 3 warstwowe – zalety zakupów w Kartony.eu

Nasza oferta kartonów 3 warstwowych przeznaczona jest dla klientów prywatnych i biznesowych. Dlaczego warto z niej skorzystać?

  • Jakość standardowa, ale dobra – choć karton 3-warstwowy nie jest prymusem pod względem wytrzymałości, wciąż można uznać go za solidne pudełko, zapewniające większości standardowych przedmiotów bezpieczną podróż do odbiorcy.
  • Dobry wybór – oferta Kartony.eu obejmuje kartony 3-warstwowe w różnych konfiguracjach rozmiarowych. Udostępniamy także trzy typy pudełek: wykrojnikowe, klapowe i z automatycznym dnem.
  • Pełne wyposażenie – w myślą o kompleksowym wsparciu nadawców przesyłek, oprócz kartonów 3 warstwowych mamy w swojej ofercie wszelkie materiały do klejenia pudełek i zabezpieczania zawartości, np. wypełniacze czy folie.
  • Nadruki – nasza oferta jest idealnie skrojona na potrzeby klientów biznesowych. Udostępniamy kartony 3 warstwowe z gotowym nadrukiem i tworzymy modele na zamówienie, czyli z nadrukiem dostarczonym przez Klienta.
  • Recyklingowane – karton 3-warstwowy to produkt w 100% biodegradowalny. Jeżeli prowadzisz biznes, Twoi odbiorcy na pewno zauważą i docenią to, że dokonujesz rozsądnych, ekologicznych wyborów.
  • Dostawa – kwestię dostawy kartonów 3-warstwowychbierzemy na siebie. W zamówieniu podaj adres, na jaki mamy je dostarczyć i oczekuj naszego osobistego kuriera nawet na drugi dzień. Zamów więcej i ciesz się atrakcyjnym rabatem!

Kartony 3-warstwowe – wiele rodzajów

Choć nazwa jest jedna – kartony 3 warstwowe – kryje się pod nią kilka rodzajów pudełek. Najbardziej tradycyjne to kartony klapowe, czyli takie, które zaklejamy przy użyciu taśmy. Doskonale nadadzą się, gdy mamy do wysłania większą liczbę przedmiotów lub jeden obszerniejszy. W działalności wysyłkowej wyśmienicie sprawdzają się też kartony 3-warstwowefasonowe. Zamykamy je poprzez odpowiednie zazębienie fragmentów tektury. Alternatywnie możemy wybrać modele z samo składającym się dnem. To kartony 3 warstwowe zbliżone do fasonowych, ale wygodniejsze w przechowywaniu, ze względu na możliwość składania.

Po przeglądnięciu naszej oferty kartonów 3 warstwowych nasunęło Ci się pytanie, które chciałbyś nam zadać? Czekamy na e-mail lub kontakt telefoniczny.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk,

- karton 400x200x100mm 3w / 20 sztuk,

- karton 600x600x600mm 3w / 10 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie