Kartony fasonowe z automatycznym dnem

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Kartony z dnem automatycznym

Prowadzisz sklep internetowy, który codziennie obsługuje dziesiątki albo setki zamówień? Kartony z automatycznym dnem są tym, co maksymalnie przyspieszy i ułatwi Ci pracę. Jak sama nazwa wskazuje, automatyczne dno rozkłada się bez skomplikowanych manualnych czynności i z pewnością poradzi sobie z nim każdy – nawet ten, kto z kartonem z dnem automatycznym ma do czynienia po raz pierwszy. Aby z postaci złożonej uformowało się pudełko gotowe do pakowania, wystarczy jedynie odpowiednio wygiąć przeciwległe kąty.

pudełka z automatycznym dnem zwykle zapakowuje się przedmioty o niewielkich gabarytach, np. kubki, delikatne sprzęty elektroniczne, niewielkie sprzęty RTV czy narzędzia. Podwójne dno, jakim charakteryzują się kartony z dnem automatycznym, stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla przesyłanej zawartości, przez co wysyłka nawet cięższych towarów nie powinna wywoływać w nas obaw. To pudełka zdecydowanie lepsze od zwykłych modeli wykrojnikowych albo klapowych – pod wieloma względami. U nas możesz nabyć je już od jednej sztuki!

Zalety pudełka z automatycznym dnem

Kartony z dnem automatycznym to najlepsze z dostępnych aktualnie na rynku modelów dla e-commerce. Czym zasłużyły sobie na takie miano i dlaczego warto kupić je u nas?

  • Efektywne pakowanie – wysiłek pakującego ogranicza się do złożenia dna, włożenia towaru i zamknięcia pudełka przy pomocy paska klejowego. Przekonaj się, że dzięki pudełkom z automatycznym dnem szykowanie przesyłek będzie błyskawiczne!
  • Podwójny pasek klejowy – Twoi klienci uwielbiają ułatwione zwroty, a pudełko z automatycznym dnem i podwójnym paskiem klejowym trafia w sedno ich potrzeb. Wystarczy zerwać pasek, aby ponownie zamknąć pudełko i odesłać w nim towar.
  • Wygodne magazynowanie – nie musisz trudzić się z wygospodarowaniem miejsca dla kartonów z automatycznym dnem, gdyż otrzymasz je złożone na płasko. Nie ograniczaj się zatem w wielkości zamówienia i ciesz się rabatem ilościowym!
  • Wygodny odbiór – bo niewymagający od Ciebie żadnego wysiłku. Zamówione kartony z dnem automatycznym przywieziemy pod adres, który nam podasz, pod warunkiem że znajduje się on na terenie kraju.
  • Dodatki – do zamknięcia kartonu z automatycznym dnem nie musisz używać taśmy, ale potrzebne mogą okazać się inne dodatki, służące zabezpieczeniu towaru wewnątrz opakowania. U nas możesz zaopatrzyć się kompleksowo.
  • Nadruk – umieszczenie na kartonie logotypu czy danych adresowych firmy powoli staje się standardem sprzedaży wysyłkowej. Zleć nam wyprodukowanie kartonów z automatycznym dnem i dowolnym, wymyślonym przez Ciebie nadrukiem.

Nadruk na kartonach z dnem automatycznym

Pudełka z automatycznym dnem to modele z najwyższej półki. Firma inwestująca w tak solidne i sprytnie zaprojektowane kartony powinna dopełnić je firmowym nadrukiem. Aby być o krok dalej od konkurencji, można stworzyć przemyślany nadruk nawet na wewnętrznej ściance pudełka. Podziękowanie za zakup albo nadrukowany kod rabatowy na następne zakupy z pewnością wywoła w odbiorcy pozytywne odczucia, a wraz z nimi relacje z Klientem zostaną umocnione.

Robisz zakupy kartonów z automatycznym dnem po raz pierwszy i potrzebujesz fachowego doradztwa? Napisz na nasz adres e-mailowy lub zadzwoń, aby uzyskać błyskawiczną odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton z paskiem klejowym 385x235x90mm,

- karton z paskami klejowymi i taśmą 300x200x150mm,

- karton z paskiem klejowym i taśmą 342x249x135mm.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie