Aktywne filtry

Kartony 5 warstwowe – do najbardziej wymagających zadań

Domeną kartonów 5-warstwowych jest ponadprzeciętna wytrzymałość. Jeśli na myśl o wysyłce ciężkich albo delikatnych przedmiotów ogarnia Cię zakłopotanie i obawa o to, czy dojdą do odbiorcy w całości, tego typu kartonom możesz zaufać. Jak sama nazwa wskazuje, składają się z 5 warstw tektury o wysokiej gramaturze, co sprawia, że nie uginają się pod wpływem ciężaru, a dno jest dodatkowo wzmocnione. W tak solidnym kartonie pięciowarstwowym przesyłka może odbyć podróż nawet poza granice kraju. Pudełka te są też nieocenionym wsparciem przy przeprowadzce.

Kartony 5 warstwowe często służą do wysyłki opon, felg, części samochodowych i innych rzeczy o dużych gabarytach i niemałej wadze. Są też świetnym zabezpieczeniem dla delikatnych przedmiotów, takich jak obrazy czy zastawa stołowa. Warto zainwestować w nie również przy wysyłce drogocennych rzeczy, czyli głównie sprzętów RTV i AGD, gdyż inwestycja ta zapobiegnie przypadkom uszkodzenia towaru w transporcie i wynikającym z tego stratom pieniężnym. Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i zapewnić amortyzację warto wybrać karton 5-warstwowy o wymiarach delikatnie większych względem pakowanego przedmiotu. Wolną przestrzeń wypełnimy wtedy np. piankami czy poduszkami powietrznymi.

Kartony pięciowarstwowe – sklep Kartony.eu

Dlaczego opłaca się kupić kartony 5-warstwowe i dlaczego akurat u nas?

  • Ponadprzeciętna wytrzymałość – kartony 5-warstwowe to modele z najwyższej półki jakościowej, tworzone z myślą o potrzebach firm przeprowadzkowych, producentów większych sprzętów elektronicznych, ceramiki, szkła i innych przedmiotów, teoretycznie problematycznych w transporcie.
  • Do wielokrotnego użytku – tak solidne pudełko, jakim jest karton pięciowarstwowy, po rozpakowaniu raczej rzadko ląduje na śmietniku. Twoi odbiorcy będą wdzięczni, że zyskali pudełko, które mogą wykorzystać np. do przechowywania rzeczy albo przy przeprowadzce.
  • Łatwe przechowywanie – kartony 5 warstwowe, mimo swoich dużych gabarytów, zmieszczą się nawet w małometrażowych zapleczach i magazynkach. Wszystko przez to, że można je wygodnie złożyć i bez trudu rozłożyć, gdy nadarzy się sposobność do ich wykorzystania.
  • Dobra cena – dbamy o to, aby nasza oferta konkurowała z innymi nie tylko jakością, ale i ceną, dlatego oferujemy stosunkowo tanie kartony pięciowarstwowe. Wyjątkowo nagradzamy zamawiających hurtowe ilości – szczegóły zniżek dostępne są na karcie danego produktu.
  • Dostawa – kartony 5-warstwowe dostarczamy do Klientów sami, zmniejszając tym samym ryzyko, że zostaną poturbowane w transporcie. Klienci zamieszkujący dowolną część Polski mogą liczyć na dostawę w ciągu kilku dni od dokonania zakupów w naszym sklepie internetowym.
  • Za jednym razem – oszczędź swój czas i zamów u nas skropaki, folię bąbelkową, taśmę do pakowania albo inny artykuł, z całej masy dostępnych akcesoriów do pakowania.

Karton pięciowarstwowy z nadrukiem

W przypadku kartonów pięciowarstwowych nie ma co zastanawiać się nad możliwością nadruku – po prostu zawsze warto go zrobić. Na tak dużych ściankach można zmieścić logo, linki do profili firmy w mediach społecznościowych i inne dane kontaktowe. Co ważne, będą one dobrze widoczne. Jeżeli pudełko po doręczeniu do odbiorcy zostanie przez niego spożytkowane np. na przechowywanie rzeczy, reklama Twojej firmy będzie „żywa” jeszcze przez długi czas.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 600x600x600mm 5w / 10 sztuk,

- karton 1000x600x600mm 5w (980x580x580),

- karton 580x256x300mm 5w z rączką / 15 sztuk.

rozwiń więcej >