Aktywne filtry

Poczta Polska – kartony zgodne z jej wymogami

Osoby zamierzające wysłać paczkę często zastanawiają się, czy na poczcie można kupić karton. Można, ale jest to rozwiązanie, które naraża nas na niepotrzebną stratę czasu i niedogodności. Dojazd do placówki pocztowej, odstanie w długiej kolejce, zakup kartonu pocztowego, przyjazd do domu, zapakowanie przesyłki i ponowna wycieczka na pocztę – zamiast tego wystarczy zamówić kartony Poczty Polskiej u nas i poczekać na ich dostawę wprost do domu.

Paczka24, Paczka48, Paczka Ekstra24, Przesyłka Biznesowa – niezależnie z jakiej usługi Poczty Polskiej zamierzasz skorzystać, u nas możesz zaopatrzyć się w kartony do pakowania paczek, zgodne z rozmiarami obsługiwanymi przez Pocztę Polską. Pudełka te w większości znajdziesz również w stacjonarnych placówkach pocztowych, ale udając się tam po nie ryzykujesz, że dany model może być aktualnie wyprzedany. Tymczasem u nas wszystkie kartony pocztowe masz na wyciągnięcie ręki.

Gdzie kupić karton na paczkę? W Kartony.eu!

Jeśli myślisz o wysyłce paczki Pocztą, kartony najlepiej kupić w naszym sklepie. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

  • Dopasowane do wymogów Poczty Polskiej – kartony mieszczące się w maksymalnych wymiarach akceptowanych przez Pocztę Polską to gwarancja, że nie będziesz musiał dopłacać za przesyłkę niestandardową.
  • Wysokojakościowe kartony pocztowe – nasze produkty mają taką samą jakość, jak kartony Poczty Polskiej. Spokojnie możesz wysłać w nich wszystkie rzeczy niezabronione regulaminem Poczty. Kartonywykrojnikowe, klapowe, z automatycznym dnem – poznaj wszystkie rodzaje i wybierz najlepszy.
  • Duży wybór – Poczta Polska narzuca wymogi jedynie odnośnie maksymalnej długości i obwodu kartonów pocztowych. Oznacza to możliwość tworzenia wielu wariantów rozmiarowych, które mieszczą się w tych kryteriach, stąd duży wybór kartonów do pakowania paczek w naszej ofercie.
  • Pianki, taśmy – w komplecie do pudełek Poczty Polskiej zazwyczaj potrzebna jest taśma, pianki i innego rodzaju wypełniacze. Aby zakupy w Kartony.eu były jeszcze wygodniejsze, w naszej ofercie udostępniamy wszystkie te rzeczy. Stwórz wyprawkę, która przyda się do przygotowania nie jednej paczki!
  • Osobista dostawa – zatroszczymy się o bezpieczną dostawę Twoich kartonów pocztowych. Zrealizujemy ją we własnym zakresie, wysyłając dostawcę Kartony.eu pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski.

Poczta Polska – pudełka takie, jak chcesz

Gdzie kupić karton na paczkę firmową? Również w Kartony.eu, gdyż oferujemy możliwość stworzenia pudełka takiego, jak chcesz. Wybierz dostępny u nas karton Poczty Polskieji zaprojektuj nadruk, który mamy na nim wykonać. Podejmiemy się każdego, nawet bardziej wyszukanego projektu, wykorzystując do tego naszą ekspercką wiedzę i profesjonalne zaplecze sprzętowe. Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy coś jeszcze – zniżki na masowe zamówienia pudełek Poczty Polskiej. Zaoszczędź pieniądze i uzupełnij stany magazynowe tak, aby długo nie martwić się o to, że zabraknie kartonów. Na otrzymanie zniżki mają szansę również klienci prywatni robiący niewielkie zapasy kartonów pocztowych.

Zamiast szukać informacji, czy na poczcie można kupić karton, lepiej ruszyć na wirtualne zakupy w Kartony.eu. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty i do ewentualnego kontaktu w razie pytań.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk
- karton 400x200x100mm 3w / 20 sztuk
- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie