Aktywne filtry

Poduszki powietrzne do paczek

Poduszki powietrzne to wypełniacze modne w sprzedaży wysyłkowej nie od dziś. Wszystko przez to, że świetnie spisują się w swojej roli – blokowaniu produktów umieszczonych w kartonie i ich zabezpieczaniu. Powietrze zgromadzone w niewielkich torebkach doskonale amortyzuje uderzenia i wstrząsy, o które podczas sortowania czy transportu nietrudno. Do tego wypełniacze powietrzne do paczek są po prostu wygodne i łatwe w użyciu – wystarczy oderwać pożądaną liczbę poduszek i umieścić je w przestrzeni pomiędzy ścianką kartonu, a wysyłanym przedmiotem. Jeśli estetyka wypełniacza nie stanowi dla nas priorytetu, ale zależy nam na solidnej ochronie przesyłki, zdecydowanie warto wybrać do tego poduszki powietrzne.

Przy jakich towarach sprawdzą się szczególnie dobrze? Popularne jest wkładanie poduszek powietrznych do paczek z lekami, kosmetykami czy biżuterią, ale tak naprawdę w ich użyteczności nie ma ograniczeń. Świetnia chronią delikatne i kruche przedmioty. Poduszki powietrzne krótsze dobrze sprawdzą się w mniejszych kartonach, z kolei modele o dłuższym boku będą odpowiednie dla kartonów wyższych.

Maty powietrzne - zalety

Dlaczego zakup wypełniaczy powietrznych do paczek to dobry pomysł?

  • Wytrzymałość – poduszki powietrzne do paczek są w stanie wytrzymać znaczne obciążenie i próbę przebicia, pod warunkiem, że nie użyjemy w tym celu bardzo ostrego narzędzia. Wszystko przez to, że stworzone są z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
  • Mała waga – maty powietrzne to jedne z najlżejszych wypełniaczy, dzięki czemu można używać ich bez obaw o podniesienie kosztów przesyłki.
  • Różna wielkość – poduszki powietrzne dostępne w naszej ofercie mają różną wielkość. Sto sztuk wybranego modelu może mieć objętość nawet 150 litrów. Jeśli do aktualnych potrzeb nie zużyjemy tak dużej liczby poduszek, z powodzeniem możemy je przechować i użyć w przyszłości.
  • Tłumienie dźwięków – jeśli nie chcesz, by ktoś domyślał się, co jest w środku paczki, tym bardziej postaw na maty powietrzne, gdyż doskonale tłumią one dźwięki.
  • Wielokrotne użycie – poduszki powietrzne do paczek nie ulegają starzeniu – tworzywo sztuczne, z którego są wykonane, zachowuje swoją wytrzymałość, a powietrze, które się w nim znajduje, nie uchodzi. Jeśli poduszki powietrzne nie uległy uszkodzeniu, spokojnie możemy użyć ich ponownie.
  • Nieduża cena – maty powietrzne nie są drogie, a mogą być jeszcze tańsze – jeżeli kupisz je w Kartony.eu w większej ilości. Zaoszczędź pieniądze i martw się o braki magazynowe przez długi czas!

Wypełniacze powietrzne do paczek w ofercie Kartony.eu

Decydując się na wypełniacze powietrzne do paczek, nie musisz mieć wyrzutów sumienia o szkodliwość tego wyboru dla środowiska. Poduszki powietrzne w 98% składają się bowiem z powietrza, natomiast tylko 2% to folia. Co więcej, możliwość wielokrotnego wykorzystywania tego wypełniacza czyni go bardziej ekologicznym i z możliwości tej z pewnością zadowolonych będzie wielu odbiorców Twoich paczek.

W ofercie Kartony.eu znajdziesz maty powietrzne, złożone ze 100 sztuk poduszek. Możesz jednak użyć ich tyle, ile w danej chwili potrzebujesz, gdy pomiędzy każdymi dwoma poduszkami znajduje się pasek przerywany, który ułatwia ich rozdzielenie. Jeśli nasunęło Ci się pytanie odnośnie oferty naszych poduszek powietrznych do paczek, które chciałbyś nam zadać, czekamy na kontakt.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- poduszki powietrzne airplus 120/200 (100 szt.),

- poduszki powietrzne airplus 175/200 (100 szt.).

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie