Aktywne filtry

Karton o wymiarach 600x400 i nie tylko

Walizka, poduszka, kołdra, duża maskotka, sprzęt AGD – w kartonie o wymiarach 600x400 lub podobnym możemy umieścić naprawdę rozmaite rzeczy. Różne są także cele, w jakich to robimy. Najczęściej zakup kartonu 600 wynika z potrzeby wysyłki przedmiotu o dość dużych gabarytach, ale pudełka te bywają również niezastąpionymi pomocnikami podczas przeprowadzki. Z kolei jeśli w domu lub w biurze mamy wiele zbędnych dokumentów czy książek, karton o wymiarach 600x500x400 lub zbliżonych może być perfekcyjnym narzędziem do ich uporządkowania i zabezpieczenia przed kurzem czy żółknięciem.

W praktyce, kartony 600 mm długości często trafiają też do firmowych magazynów. Dobrze sprawdzają się tam w roli opakowań na pojedyncze jednostki towaru. Ich wytrzymała struktura pozwala na piętrzenie zapasów, bez obawy o odkształcenia tektury. Kartony 600 złożone z 5 warstw sztywnej tektury bardzo dobrze znoszą wszystkie operacje magazynowe, jak i działania, które są podejmowanie w ramach dostawy towaru do klienta.

Karton klapowy 600x500x400 – zalety przykładowego modelu

Decyzja o tym, aby kartony 600 zakupić właśnie w naszym sklepie, jest dobra z wielu powodów:

  • Jakość – przesyłka, która dotrze do nadawcy uszkodzona, naraża firmę na straty wizerunkowe i pieniężne. Aby tego uniknąć, warto postawić na solidne opakowania, a do takich z całą pewnością należą oferowane przez nas kartony 600.
  • Do różnych potrzebkarton o wymiarach 600 x 400 x 400 a może 600x600x150? Posiadamy kartony na przedmioty o różnej szerokości i wysokości. Pudełko ciężko jest dopasować co do milimetra, dlatego oferujemy też wypełniacze.
  • Wypełniacze i nie tylko – taśmy pakowe, folie bąbelkowe, papier pakowy – nasz katalog zawiera wszystkie akcesoria popularnie używane przy przygotowywaniu przesyłek, a zatem wraz z kartonem 600 możesz zrobić kompleksowe zakupy.
  • Nadruki – stawiamy także na kompleksową obsługę, dlatego oprócz samych kartonów 600 możesz zamówić u nas nadruk. Zaopatrz się w profesjonalne pudełka z logotypem, aby Twoja firma zyskała na rozpoznawalności!
  • Bez wychodzenia z domu – nie musisz jechać po zamówione kartony klapowe 600 – to kartony przyjadą do Ciebie. Nasz osobisty dostawca zadba o to, by w trakcie dostawy nie groziło mi zgniecenie czy innego rodzaju uszkodzenie.

Karton o wymiarach 600 x 400 x 400 i inne z nadrukiem

Porównujesz ceny kartonów u nas i u konkurencji? Nie zapomnij uwzględnić tego, że przy większych zamówieniach udzielamy dużych rabatów – aż do 40%. Zamówienie hurtowe jest zatem bardzo opłacalne i namawiamy do niego również tych, którzy decydują się na karton o wymiarach 600x600x150 lub inny z nadrukiem. Obowiązuje wówczas indywidualna wycena, po którą zapraszamy wraz z przygotowanym projektem nadruku. Karton 600 mm długości z nadrukiem to dobra opcja zwłaszcza dlatego, że jest to duże pudełko, a zatem wszelkie nadrukowane na nim informacje będą łatwo zauważalne.

Wśród naszych kartonów 600 nie ma modelu odpowiadającego Twoim potrzebom? Nie zapominaj, że dysponujemy również wieloma modelami o mniejszej lub większej długości, nawet do 1200 mm. Znajdziesz je w pozostałych zakładkach na naszej stronie. Chcesz porozmawiać z nami, aby upewnić się co do słuszności swojego wyboru albo uzyskać odpowiedź na swoje pytanie dotyczące kartonów 600? Zapraszamy do kontaktu.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 600x600x600mm 5w / 10 sztuk
- karton 600x600x600mm 3w / 10 sztuk
- karton 580x256x300mm 5w z rączką / 15 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie