Aktywne filtry

Pudełka teleskopowe – na jakiej zasadzie działają?

Pudło teleskopowe to ulubieniec firm, które zajmują się sprzedażą produktów w różnych konfiguracjach rozmiarowych. Zamiast myśleć, ile pudełek jakiej wielkości zamówić, możesz zamówić jeden typ, ale z regulowaną wysokością. Karton taki w kilka sekund dopasujesz do rozmiarów wysyłanego produktu, bez używania do tego specjalistycznych narzędzi. Jak to działa?

Istnieją dwa rodzaje pudełek teleskopowych. Pierwszy rodzaj to kartony posiadające specjalne przedłużki, które służą do regulowania wysokości. Blokując je, otrzymujemy karton o pożądanej wysokości. Z kolei drugi rodzaj to wysoki karton z podziałką, czyli z kilkoma wyznaczonymi liniami do zgięcia, przebiegającymi na całej długości obwodu. Wystarczy wybrać, na jakiej wysokości chcemy zagiąć karton i przy pomocy zwykłego nożyka naciąć do tej linii jego krawędzie. W ten sposób skracamy wysokość, ale należy pamiętać, że ogranicza nas liczba linii i ich oddalenie od siebie.

Karton wysoki – dlaczego nasza oferta jest dobra?

Wielu klientów działających w branży, w której wysokie kartony są użyteczne, składa u nas stałe zamówienia. Z podmiotami, oferującymi kartony teleskopowe, możemy konkurować o klienta pod wieloma względami. Poznaj nasze mocne strony:

  • Bogata oferta – znajdziesz u nas kartony teleskopowe płaskie, wąskie, duże, małe – przy każdym należy zwrócić uwagę na to, jak dużą regulację wysokości oferuje i co ile cm oddalone są kolejne miejsca blokady lub miejsca przeznaczone do zagięcia kartonu.
  • Dodatkowe akcesoriapudełka teleskopowe co do zasady mają wykluczać lub ograniczać konieczność użycia wypełniaczy, ale jeśli te okażą się niezbędne, również możesz nabyć je u nas. Posiadamy też taśmy klejące i wiele innych akcesoriów.
  • Solidne pudełka – stawiamy na jakość, a zatem w naszej ofercie udostępniamy jedynie kartony teleskopowe odporne na rozerwanie, pęknięcie czy wgniecenia. Niektóre modele złożone są nawet z 5-warstwowej tektury o bardzo dobrej gramaturze.
  • Możliwość nadruku – klientom biznesowym zwykle zależy, aby pudła teleskopowe opatrzone były firmowym nadrukiem. Chętnie realizujemy takie zlecenia, pod warunkiem dostarczenia przez klienta projektu w formie elektronicznej.
  • Szybka dostawa – zapewniamy transport zamówionych kartonów teleskopowych. Nie musisz organizować odbioru na własną rękę. Dostawa zwykle realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych od wysłania zamówienia i obejmuje całą Polskę.

Pudła teleskopowe z nadrukiem

Karton z regulowaną wysokością nie wyklucza możliwości umieszczenia na nim nadruku. Ważne jest jedynie wybranie do tego odpowiedniego miejsca i dostosowanie wielkości nadruku, tak aby po zmianie wysokości kartonu nadruk wciąż był widoczny w całości. To skuteczna forma reklamy, zwłaszcza, że wielu klientów po odebraniu przesyłki z towarem decyduje się zachować karton i wykorzystuje go do kolejnych przesyłek lub do przechowywania rzeczy.

Zamiast składania systematycznych, niewielkich zamówień, lepiej złożyć jedno, a większe, aby skorzystać ze zniżki. Rabaty przyznawane są już przy zamówieniach na 10 sztuk. Kartony teleskopowe można przechowywać w formie złożonej, dzięki czemu oszczędzamy cenne miejsce. Chcesz się upewnić, że wybierasz właściwy karton albo dopytać o coś związanego z naszą ofertą pudełek teleskopowych? Czekamy na kontakt.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie