Aktywne filtry

Folia stretch czarna – do czego się przydaje?

Czarna folia do pakowania od lat jest tak popularna, że zetknąć się z nią miał okazję chyba każdy. Nieco rzadziej mamy do czynienia z folią stretch przezroczystą, białą albo kolorową, ale również warto wiedzieć, że taka istnieje, a na dodatek jest do kupienia w naszym sklepie. Do zakupów zapraszamy wszystkich – zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, gdyż w obydwu tych grupach folia stretch cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego? Folia stretch znakomicie chroni przed uszkodzeniem, wilgocią, zabrudzeniem czy promieniowaniem słonecznym. Z tego powodu często stosuje się ją do owijania standardowych przesyłek albo do zabezpieczania ładunków na palecie. Znajduje użyteczność w przeróżnych gałęziach przemysłu, m.in. budowlanym, kosmetycznym, tekturowym, spożywczym czy farmaceutycznym. Z kolei w gospodarstwach domowych czarna folia stretch może być przydatna np. do zabezpieczania mebli podczas przeprowadzki czy do owinięcia pakunków przechowywanych w piwnicy.

Czarna folia do pakowania i inne – zalety

Dlaczego folia stretch jest tak chętnie wybieranym materiałem zabezpieczającym?

  • Jakość – zarówno folia stretch czarna, jak i w innych kolorach, powstaje ze starannie wyselekcjonowanego tworzywa. To przekłada się na dobry poziom jej rozciągliwości, przy zachowaniu równie dobrej odporności na rozerwanie. Jej grubość wynosi 23 mikrony.
  • Uniwersalność – nie obawiaj się, że dostępne u nas rolki folii stretch są zbyt duże do zastosowań prywatnych. Nawet jeśli teraz wykorzystasz niewielki jej skrawek, w przyszłości może nadarzyć się mnóstwo okazji do jej wykorzystania, a nawet po kilkuletnim przechowywaniu nie traci ona swoich właściwości.
  • Lekkość – znajdziesz u nas rolki ważące 300g, 1,5kg,2,5kg, 3kg lub 16kg. Przykładowo, folia stretch o wadze 3 kg zwykle ma długość około 300 metrów. Tak długa rolka wystarczy do zabezpieczenia mnóstwa przedmiotów, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt jej rozciągliwości. Materiał tego typu jest w stanie rozciągnąć się nawet do 160-170%, a zatem nie wpływa znacząco na wagę pojedynczej przesyłki.
  • Wygoda pakowania – owijanie ładunków folią stretch jest proste i przyjemne. Poradzimy sobie z tym nawet w pojedynkę. Ważne jest, aby folia szczelnie przylegała do przedmiotu, czyli była owinięta ciasno, gdyż wówczas skutecznie zabezpieczamy go przed wilgocią i oszczędzamy na samym materiale. Folia bardzo dobrze dopasowuje się względem kształtów przedmiotu.
  • Cena – u nas folię stretch nabędziesz w rozsądnej cenie, a rozsądne zakupy pozwolą obniżyć ją jeszcze bardziej. Wystarczy tylko, że zakupisz minimum kilka rolek danego modelu, aby w Twoim portfelu pozostało kilkanaście złotych więcej. Im większe zakupy, tym procent naliczonego rabatu jest większy.

Folia stretch przezroczysta i nie tylko w ofercie Kartony.eu

Tam, gdzie liczy się niebanalna prezentacja produktu, można wybrać kolorową folię stretch. Z kolei jeżeli zależy nam na możliwości łatwego i szybkiego zidentyfikowania owiniętego produktu, lepiej postawić na przezroczystą folię stretchCzarna folia do pakowania doskonale sprawdzi się natomiast wtedy, gdy zależy nam, aby zapakowany w nią przedmiot nie był widoczny dla osób postronnych. W ten sposób uchronimy się nie tylko od wścibskich spojrzeń, ale i zminimalizujemy ryzyko kradzieży. Podobnie działa biała folia stretch.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- folia stretch 1.5kg bezbarwny 23my,

- folia stretch 1.5kg czarny 23my,

- folia stretch minirap bezbarwna 300 g 23 my.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie