Aktywne filtry

Karton na ubrania

Kartony 450 mm długości mają wiele zastosowań, ale jedną z najczęstszych jest przesyłka ubrań i tekstyliów. W tak pojemne pudełko można zapakować koce, pościele, odzież wierzchnią i inne części garderoby. Jeśli przewidujemy większy ciężar paczki, warto wybrać 5-warstwowy karton na ubrania. Jego parametry wytrzymałościowe są większe niż w przypadku standardowych pudełek złożonych z 3 warstw tektury. Tak solidnie zabezpieczoną przesyłkę możemy wysłać nawet za granicę. 

Równie dobrze karton na ubrania może zostać wykorzystany podczas przeprowadzki albo do przechowywania odzieży, np. po starszym rodzeństwie. Karton klapowy, solidnie zaklejony taśmą, ochroni garderobę przed zakurzeniem czy zawilgoceniem aż do momentu, kiedy okaże się znów przydatna. Jeżeli modele zebrane w tej kategorii będą za duże lub za małe, aby pełnić rolę kartonu na ubrania, odsyłamy do innych kategorii wymiarowych. W Kartony.eu znajdziesz pudełka o długości od 100 do 1200 mm.

Czarny karton na prezent i inne kartony 450 mm - zalety

Oto powody, które skłaniają do wyboru właśnie naszej oferty kartonów 450 mm:

  • Pudełka wysokiej jakościkartony 450 mm, podobnie jak pozostałe z naszej oferty, to pudełka wykonane z troską o szczegóły i zaprojektowane tak, aby przetrwać wszystkie operacje, w jakich przesyłka uczestniczy po drodze do adresata.
  • Rozbudowany katalog produktów – bogata oferta rozmiarowa to nie wszystko. Oferujemy także pudełka z tektury barwionej, np. czarny karton na prezent. W tak ekskluzywnym opakowaniu każdy prezent będzie jeszcze bardziej niepowtarzalny.
  • Nadruki – w odpowiedzi na potrzeby zwłaszcza klientów biznesowych, wykonujemy kartony 450 mm z dowolnym nadrukiem, np. firmowym logo. Spraw, by dzięki oznakowanym przesyłkom Twoja firma stawała się bardziej rozpoznawalna.
  • Kompleksowe zakupy – mamy wszystko, co może być Ci potrzebne w komplecie z kartonem na ubrania czy innym kartonem 450 mm, począwszy od taśm pakowych, po różnorodne wypełniacze i folie. Gwarantujemy także fachową poradę dotyczącą tego jakie materiały zakupić, aby jak najlepiej zabezpieczyć daną zawartość przesyłki.
  • Dostawakartony 450 mm dowieziemy własnym transportem, aby zminimalizować ryzyko zagnieceń i innego typu uszkodzeń w procesie dostawy. Średni czas oczekiwania na dostawę to 2-3 dni robocze.
  • Rabaty – jeśli Twoim głównym kryterium wyboru jest cena, u nas kartony 450 mm możesz kupić naprawdę tanio, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na jednorazowe większe zakupy. Sprawdź szczegóły odnośnie rabatów po wejściu w wybrany model kartonu.

Karton na zabawki

Kartony 450 mm świetnie spisują się też w roli kartonów na zabawki. Możemy umieścić w nich np. klocki, lalki, większe maskotki czy elementy przeznaczone do samodzielnego poskładania. W tej postaci karton na zabawki również może służyć jako pudełko wysyłkowe lub pudełko do codziennego przechowywania, będąc tym samym dobrą, bo ekologiczną, alternatywą dla plastikowych skrzynek. Tekturowy karton na zabawki można bowiem poddać recyklingowi. Aby uatrakcyjnić jego wygląd i sprawić, by dobrze komponował się z resztą wystroju pomieszczenia, można zamówić kartony z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem.

Serdecznie zapraszamy po szczegóły oferty kartonów 450 mm z nadrukiem – w zakładce „Kontakt” znajdziesz nasz numer telefonu i adres e-mail.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 450x350x250mm 3 w / 20 sztuk
- karton 450x300x200mm 3w / 20 sztuk
- karton fasonowy 430x330x80mm / 25 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie