Aktywne filtry

Karton 1200 x 800 x 1000? Niekoniecznie!

Układanie kartonów na paletyjest dla Ciebie niczym rozwiązywanie łamigłówki? Zniechęca Cię już sama myśl o tym, że znów przyjdzie Ci kombinować jak poukładać pudełka z towarem, aby nie wystawały poza obrys palety, ale jednocześnie, aby maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń ładowną? Wiele osób, aby ułatwić sobie pracę i uniknąć sytuacji, w której przesyłka z wystającym fragmentem kartonu zostanie potraktowana jako niestandardowa, czyli droższa, poszukuje gotowych kartonów 1200 x 800 x 1000 mm. Można wówczas spiętrzyć je tak, aby uzyskać dwie warstwy i skutecznie zażegnać problem z uciążliwym układaniem kartonów na paletach.

Jednak wcale nie potrzebujesz kartonów 1200 x 800 x 1000, aby ułatwić sobie paletyzację. Wystarczy zakupić kartony paletowe o mniejszych wymiarach, ale zaprojektowane tak, aby niezależnie od tego, w jakiej konfiguracji poustawiasz je obok siebie, wszystko idealnie mieściło się na palecie. W celu stabilizacji całej układanki, można wówczas owinąć ją folią stretch. Tak przygotowaną konstrukcję możesz bezpiecznie i bezproblemowo wysłać do klienta lub przechowywać w ten sposób towar na magazynie.

Kartony paletowe – dlaczego opłaca się kupić je u nas?

Od lat współpracujemy z firmami z całej Polski, które na co dzień przygotowują wiele przesyłek paletowych. Jest wiele powodów, które skłaniają do zakupu kartonów paletowych w naszym sklepie:

  • Wygoda – koniec z główkowaniem jak poustawiać kartony na paletach. W tej kategorii znajdziesz modele, które niezależnie od dobrania pozostałych, będą idealnie pasowały do wymiarów europalety.
  • Solidnośćkartony do paletyzacji zbudowane ze sztywnej, wielowarstwowej tektury o dobrej gramaturze, doskonale nadają się do piętrzenia, bez obawy o odkształcenie kartonów położonych w niższych warstwach.
  • Bogaty wybórkartony 1200 mm długości to jedne z najchętniej wybieranych, ale posiadamy o wiele szerszą ofertę. Znajdziesz w niej również mniejsze pudełka i pudełka o zróżnicowanej wysokości.
  • Nadruk – na każdym z oferowanych kartonów na palety jesteśmy w stanie wykonać trwały i estetyczny nadruk, na przykład w postaci logo Twojej firmy. To świetny sposób na zauważalną reklamę.
  • Kompleksowa oferta – przygotowując kartony paletowedo wysyłki potrzebujesz wypełniaczy, taśm klejących albo folii? Wszystko możesz nabyć u nas i to w ramach jednego zamówienia.
  • Dostawa – zamówione kartony do paletyzacji dostarczymy do Twojego magazynu nawet na drugi dzień roboczy po wysłaniu zamówienia. Realizujemy transport na terenie całej Polski.

Kartony na palety – im więcej, tym niższa cena

W Twoim magazynie na stałe pracuje się z paletami? Kartony znikają w mgnieniu oka, bo wysyłasz w nich towar do klientów? W takim razie dobrze zrobić solidny zapas, tym bardziej, że wówczas otrzymasz rabat. Im więcej kartonów paletowych zamówisz jednorazowo, tym ich cena jednostkowa będzie niższa. Nie musisz przejmować się przechowywaniem – dowieziemy pudełka złożone na płasko, które nie zajmą wiele miejsca. Rozłożenie jest szybkie i bezproblemowe.

Zastanawiasz się, iluwarstwowy karton 1200 mm wybrać, aby był odpowiedni dla Twojego towaru i potrzeb związanych z piętrzeniem? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 1000x500x500mm 3w (990x490x488)
- karton 200x200x200 mm 3 w/ 20 sztuk
- karton 400x300x300mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie