Aktywne filtry

Brązowy karton

Brązowy karton to karton stworzony z niebarwionej tektury. W zależności od tego, jaki rodzaj makulatury został użytych do produkcji, pudełko może przybierać różne odcienie brązu. Jednak kolor zwykle nie ma większego znaczenia, gdyż najważniejsza jest jakość i ogólna prezentacja. Nasze brązowe kartony doskonale nadają się do zastosowań biznesowych, ze względu na wysoką estetykę i wytrzymałość. Przesyłane w nich towary mają zapewnione bezpieczeństwo, a Ty możesz mieć pewność, że Twoja firma dobrze wypadnie w oczach odbiorcy.

Ofertą brązowych kartonów często zainteresowani są też klienci prywatni. Zbliża się przeprowadzka, a Ty nie masz jeszcze kartonów, w których bezpiecznie przewieziesz rzeczy? Potrzebujesz solidnego pudełka dla przedmiotów przetrzymywanych na strychu albo w piwnicy? A może zbliża się ważna data i potrzebujesz zwykłego, brązowego pudełka, aby obkleić go ozdobnym papierem i umieścić w nim prezent dla bliskiej osoby? W naszej kolekcji brązowych pudełek kartonowych z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Pudełka brązowe – zalety oferty Kartony.eu

Dlaczego tak wielu Klientów wybiera współpracę z nami?

  • Wysoka jakość – nasze kartony brązowe idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się jakość. Jeżeli nie lubisz ryzykować, postaw na pudełka, w których każdy przedmiot dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.
  • Bogata kolekcja – katalog naszych pudełek brązowych jest tak szeroki, jak szerokie bywają potrzeby związane z przesyłką różnego rodzaju produktów. Posiadamy nawet kartony-tuby i nowoczesne modele z automatycznym dnem.
  • Nadruk – nadruki reklamowe, informacyjne, czarno-białe, kolorowe, graficzne, tekstowe – od Twoich upodobań zależy, co pojawi się na brązowym kartonie i w której jego części. Możesz skorzystać też z modeli z gotowym nadrukiem.
  • Oszczędności – nasza zasada jest prosta – im więcej kupujesz jednorazowo, tym większe zgarniasz rabaty. Przemyślane zakupy pozwolą wydać nawet kilkaset złotych mniej i mieć z głowy myślenie o brązowych kartonach przez długi czas.
  • Dostawa – sprawa związana z dostarczeniem zamówionych brązowych pudełek kartonowych leży po naszej stronie. Otrzymasz je w ciągu kilku dni od dokonania zakupu internetowego na adres podany w zamówieniu.
  • Wszystko w jednym sklepie – nasz asortyment liczy wiele artykułów dla pakowaczy, a zatem możesz pozwolić sobie na kompleksowe zaopatrzenie bez odwiedzania wielu sklepów. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.

Brązowe pudełka z nadrukiem

Poszukując opakowań wysyłkowych dla swojej firmy, zdecydowanie warto wybrać brązowe pudełka kartonowe. To opcja, która pozwoli Ci uniknąć zarzutów o nieodpowiedzialność ekologiczną, gdyż pudełka tego typu są w pełni biodegradowalne. Wielu klientów przywiązuje dużą uwagę do tego, czy sklep, w którym robią zakupy, działa zgodnie z ideą zero waste. Firmowe kartony brązowe warto oznakować firmowym logo. To krok w stronę zwiększenia rozpoznawalności i promocji marki. Nasza kompleksowa oferta pozwala na wyprodukowanie pudełek brązowych z nadrukiem, który sobie zażyczysz.

Potrzebujesz zasięgnąć dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty brązowych kartonów? A może słowo specjalisty pomoże Ci w doborze pudełka i wypełniaczy do przesyłek z konkretnym produktem? Jesteśmy dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 380x245x265mm 3w / 20 sztuk,

- karton 400x300x100mm 3w / 20 sztuk,

- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie