Aktywne filtry

Karton o wymiarach 250x250x250 – przydatny w wielu branżach

Karton 250 mm długości to wciąż dość niewielkie pudełko, ale jego zastosowanie jest naprawdę szerokie. Wśród najczęstszych odbiorców kartonu o wymiarach 250x250x250 albo zbliżonych można wymienić sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą wysyłkową niewielkich akcesoriów motoryzacyjnych, takich jak bezpieczniki, preparaty do felg, klucze do kół czy niewielkie kompresory. Nieco mniejsze modele, np. kartony o wymiarach 250x200x100 użytkowane są przez sklepy wysyłające produkty w słoikach, a także zabawki czy leki.

Wiele kartonów 250 trafia także do klientów prywatnych. Wszystko przez to, że dobrze nadają się do przechowywania drobnych rzeczy, a także do ich wysyłki. Solidna budowa tych pudełek sprawia, że bez szwanku dotrą nawet do adresata zagranicznego, przechodząc po drodze wielokrotne sortowanie i przepakowywanie pomiędzy różnymi środkami transportu. Zrealizujemy zamówienie nawet na 1 sztukę kartonu 250.

Karton 250 – dlaczego opłaca się kupić go u nas?

Co w głównej mierze wpływa na decyzje Klientów o skorzystaniu właśnie z naszej oferty kartonów 250?

  • Odporność na zgniecenie – trwałość i skuteczna ochrona zawartości to główny cel stawiany przed kartonami, które mają służyć do wysyłki. Nasze doskonale spełniają to założenie, gdyż składają się z kilku warstw wysokogatunkowej tektury.
  • Szeroki wachlarz produktówkartony o wymiarach 250x250x250 to tylko jedne z wielu modeli, jakie udostępniamy w tej kategorii. Dobierz karton 250 o szerokości i wysokości, która najlepiej będzie odpowiadała potrzebom.
  • Dodatkowe materiały – aby zabezpieczyć zawartość wewnątrz kartonu 250 możesz skorzystać z naszych wypełniaczy. Oprócz nich znajdziesz u nas także taśmy klejące i inne akcesoria, takie jak papier pakowy czy folie.
  • Nadruk na życzenie – jest opcją, z której firmy korzystają bardzo chętnie. To proste – Ty dostarczasz nam projekt, a my realizujemy nadruk. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępną cenę, która ustalana jest po zapoznaniu z projektem.
  • Dostawa – to my zadbamy o to, aby zakupione kartony 250 dotarły do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Polski. Dostawą zajmujemy się osobiście i zwykle jest ona realizowana w ciągu kilku dni od przyjęcia zamówienia.

Karton 250x250x100 lub inny z nadrukiem

Zastanawiasz się, czy na pewno na wybieranych kartonach o wymiarach 250x250x100 albo innych jest Ci potrzebny nadruk? Weź pod uwagę, że ta niewielka dopłata, jaką poniesiesz z tytułu nadruku, jest tak naprawdę inwestycją w reklamę Twojej firmy, a każda inwestycja ma szansę przynieść znaczne korzyści. Klienci otrzymujący karton 250x250x200 lub inny z nadrukowanym logo z pewnością będą lepiej postrzegać Twoją firmę, a samo pudełko będzie nośnikiem reklamy, która może zostać dostrzeżona przez wiele osób.

Interesuje Cię większa ilość kartonów o wymiarach 250x200x100 albo innych? Dobrze się składa, bo dla takich Klientów przygotowaliśmy system zniżek. Szczegóły poznasz zapoznając się z tabelami wyświetlającymi się po wejściu w dany model kartonu 250. Klientów planujących złożenie zamówienia na nadruk zapraszamy po indywidualną wycenę. Jeśli w związku z naszą ofertą kartonów 250 masz pytania lub nie jesteś pewien słuszności swojego wyboru, jesteśmy po to, aby pomóc – zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub e-mailowej.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie