Aktywne filtry

Tektura falista w rolce – do czego?

Tektura falista w rolce to artykuł, który warto, by znalazł się na wyposażeniu zarówno gospodarstw domowych, jak i firm – przeprowadzkowych, logistycznych, wysyłkowych czy handlowych. Może być wykorzystywana w różnych celach. Fragment tektury w rolce, włożony np. pomiędzy płyty meblowe, jest w stanie skutecznie zabezpieczyć je przed zarysowaniem. Tego typu przekładkę tekturową stosuje się także podczas paletowania, oddzielając nią poszczególne warstwy towarów.

Tektura na rolce przyda się również podczas przygotowywania przesyłek. Możemy użyć jej jako wyściółki na dno kartonu albo owinąć nią towary, które do niego pakujemy. W taki sposób zabezpiecza się zwłaszcza przedmioty wrażliwe na zarysowanie lub kruche, np. ceramikę czy porcelanę. Tektura falista w rolce może okazać się pomocna również przy remoncie. Rozkładając ją na podłodze, możemy zabezpieczyć posadzkę przed zarysowaniem czy przypadkowym skapnięciem farby.

Tektura falista – rolka i jej zalety

Tektura w rolce dostępna w Kartony.eu to produkt warty zakupu z kilku powodów:

  • Wytrzymała – w tej kategorii znajdziesz tekturę falistą w rolkach, która ma strukturę dwuwarstwową i gramaturę 200 g/m2. Płat takiej tektury jest lekki i elastyczny, ale aby uległ przedarciu, trzeba użyć nieco większej siły.
  • Praktyczna – tektura w rolce ma to do siebie, że można dowolnie decydować o jej długości. Rozwiń fragment rolki, utnij nożykiem lub nożyczkami i gotowe – otrzymasz arkusz tak długi, jak wymaga tego bieżąca potrzeba.
  • O szerokim zastosowaniu – martwisz się, że nie wykorzystasz całej rolki tektury falistej? Nic nie szkodzi – jej zastosowanie jest tak szerokie, że z pewnością nieraz przyda Ci się w przyszłości, np. do pakowania, podczas remontu albo przeprowadzki.
  • Ekologiczna – zużyta tektura falista w rolce może zostać poddana recyklingowi. Jest w 100% biodegradowalna, a zatem używając jej, nie czynisz szkody dla środowiska. To ważne również dlatego, że klienci cenią firmy odpowiedzialne ekologicznie.
  • Przystępna cenowo – kup minimum 2 rolki tektury falistej, aby zyskać rabat. Im większe zakupy zrobisz, tym więcej zaoszczędzisz, gdyż cena jednostkowa ulega obniżeniu wraz z przekraczaniem kolejnych progów ilościowych.

Tektura na rolce czy w arkuszach?

Tektura na rolce różni się od tej w arkuszach pod kilkoma względami. Po pierwsze, jest mniej sztywna, gdyż składa się z 2, a nie 3 lub 5 warstw. To warunkuje jej przeznaczenie do nieco innych zadań. Po drugie, jest łatwiejsza w przechowywaniu, gdyż zajmuje mniej miejsca. Po trzecie – zapewnia możliwość uzyskania tak długich arkuszy, jakie w danej chwili potrzebujemy. Kupując tekturę w gotowych arkuszach, mamy jedynie możliwość skracania ich długości.

W ofercie Kartony.eu tektura falista w rolce dostępna jest w nawojach 25, 50 i 100 metrowych. Udostępniamy także różne szerokości, aby dobranie modelu odpowiadającego potrzebom było maksymalnie ułatwione. Z myślą o wygodzie Klientów oferujemy w sprzedaży także taśmę pakową i klejącą. Będzie ona niezbędna, aby zapobiec rozwijaniu się tektury, jeśli zdecydujemy się użyć jej do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów na czas przesyłki. Masz zapytanie w związku z naszą ofertą tektury w rolce? Prześlij go na nasz adres e-mailowy albo porozmawiaj z naszym pracownikiem przez telefon.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- tektura falista w rolce 1,00 m x 25 m 2w,

- tektura falista w rolce 1,20m x 25m 2w,

- tektura falista w rolce 0,8 m x 100 m 2w.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie