• Nowy
Tektura falista w rolce 1,00 m x100 m 2W
search
  • Tektura falista w rolce 1,00 m x100 m 2W
  • Tektura falista w rolce 1,00 m x100 m 2W

Tektura falista w rolce 1,00 m x100 m 2W

00302003
221,40 zł
zawiera VAT
Ilość

Bezpłatna przesyłka

od 190 zł

Wyślemy w ciągu

24 godzin (dni robocze)

Opis produktu:Dwuwarstwowa tektura falista w rolce o wymiarach 100 m x 100 cm w kolorze brązowym to innowacyjny produkt, który wyróżnia się na tle innych materiałów budowlanych. Ta wysokiej klasy tektura budowlana oferuje niezwykłą wytrzymałość i trwałość, co sprawia, że jest to absolutny must-have podczas każdego remontu. Elastyczna tektura falista z powodzeniem może być wykorzystana do zabezpieczania różnych powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi, zachlapaniem farbą, zabrudzeniem gładzią szpachlową, zakurzeniem, itp. Ponadto, powyższą tekturę budowlaną można wykorzystać do oddzielania od siebie kolejnych produktów na paletach towarowych.

Tektura falista w rolce 1,00 m x 100 m 2W to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki swojej wszechstronności, tektura ta znajduje zastosowanie w wielu branżach, w tym w przemyśle budowlanym, remontowym, produkcyjnym i logistycznym. Jest to materiał, który z powodzeniem może zastąpić tradycyjne rozwiązania, takie jak kartony, folie bąbelkowe czy papier pakowy.

Cechy produktu:Tektura falista w rolce 1,00 m x 100 m 2W to produkt, który wyróżnia się na tle innych materiałów budowlanych. Oto główne cechy, które czynią ten produkt tak wyjątkowym:

- Wysoka trwałość i wytrzymałość - tektura falista to materiał, który z łatwością radzi sobie z różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, zanieczyszczenia, uderzenia itp. Dzięki temu, twój towar będzie zawsze bezpieczny podczas transportu i przechowywania.

- Elastyczność - tektura falista jest bardzo elastyczna, co pozwala na dopasowanie jej do różnych kształtów i rozmiarów towarów. Dzięki temu, z łatwością możesz zabezpieczyć każdy produkt przed uszkodzeniami.

- Łatwość w użyciu - tektura falista w rolce jest bardzo łatwa w użyciu i szybka w montażu. Wystarczy tylko odpowiednio ją przyciąć i przykleić do powierzchni, którą chcesz zabezpieczyć.

- Wielość zastosowań - tektura falista to materiał, który znajduje zastosowanie w wielu branżach, w tym w przemyśle budowlanym, remontowym, produkcyjnym i logistycznym. Można ją wykorzystać do zabezpieczania towarów przed uszkodzeniami, do oddzielania od siebie kolejnych produktów na paletach towarowych, a także jako materiał izolacyjny.

Rekomendacje produktu:Tektura falista w rolce 1,00 m x 100 m 2W to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli poszukujesz materiału, który zapewni bezpieczeństwo Twojego towaru podczas transportu i przechowywania, to ta tektura budowlana będzie doskonałym wyborem. Dzięki swojej elastyczności i wszechstronności, tektura ta znajduje zastosowanie w wielu branżach i może zastąpić tradycyjne rozwiązania, takie jak kartony, folie bąbelkowe czy papier pakowy.

Pamiętaj, że tektura falista w rolce 1,00 m x 100 m 2W to produkt, który warto mieć zawsze pod ręką podczas remontów, przeprowadzek czy transportu towarów. Bezpieczeństwo Twojego towaru jest najważniejsze, dlatego wybierz tekturę, na której możesz polegać!

Kolor
Brązowy
Tektura
2-warstwowa
Gramatura
200g/m2
Rozmiar
1x100m

DPD lub DHL

chat Komentarze (0)

Wybrane dla Ciebie

Zgoda na pliki cookie