Kartony.eu to firma powstała w 2022 roku, ale tworzona przez osoby z pasją i wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz sprzedaży akcesoriów do pakowania. Pragniemy, aby to doświadczenie w połączeniu z ciężką, codzienną pracą, owocowało jak najwyższą jakością naszych produktów. Szerokie i nieustannie poszerzające się grono Klientów jest najlepszym dowodem na to, że cel ten udaje nam się osiągać.

Wkładamy wiele wysiłku w proces pozyskiwania wysokojakościowych materiałów do produkcji, a następnie w sam proces produkcyjny. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom szeroką gamę najlepszych produktów – począwszy od kartonów, folii, wypełniaczy do paczek, taśm pakowych, aż po artykuły przydatne również w działalności firm budowlanych i remontowych, takie jak folie ochronne, taśmy malarskie czy tekturę falistą w rolkach i w arkuszach.

Stawiamy nie tylko na jakość produktów, ale i na jakość obsługi. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru artykułów najlepiej odpowiadających ich potrzebom. Dbamy również o to, aby same zamówienia realizowane były błyskawicznie, profesjonalnie i z dbałością o idealny stan dostarczanych produktów. Tak sprawna organizacja pracy możliwa jest przede wszystkim dzięki temu, że wypracowaliśmy własny system dostaw produktów oraz dysponujemy dobrze wyposażonym, wielkopowierzchniowym kompleksem magazynowym. Zgromadzone w nim zapasy pozwalają nam realizować większość zamówień od ręki. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów biznesowych, jak i detalicznych.

Zgoda na pliki cookie