Aktywne filtry

Kartony przeprowadzkowe – dla siebie lub do firmy

Wyjazd na studia, nowe mieszkanie, zmiana siedziby biura – przeprowadzka to duże przedsięwzięcie, które na pewnym etapie życia czeka prawie każdego z nas. Aby przebiegła sprawnie, a cenne przedmioty nie uległy uszkodzeniu lub zagubieniu, potrzebujesz solidnych i dużych kartonów do przeprowadzki. Możesz nabyć je w naszym sklepie. Aby maksymalnie ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy nawet gotowe zestawy kartonów do przeprowadzki.

Naszą ofertę tanich kartonów do przeprowadzki kierujemy także do firm przeprowadzkowych. Aby uczynić swoją usługę kompleksową i zwolnić klienta z myślenia o tym skąd wziąć kartony do przeprowadzki, warto wprowadzić je do swojej oferty. Możesz przekazać je klientowi na własność w ramach realizowanej usługi lub wykorzystywać przy obsłudze kolejnych zleceń, gdyż są to naprawdę mocne kartony do przeprowadzki, które z powodzeniem można użyć wielokrotnie.

Duże kartony do przeprowadzki

Gdzie kupić kartony do przeprowadzki? Firm oferujących tego typu produkty jest wiele, ale oferta Kartony.eu skłania do zakupu pod wieloma względami:

  • Wytrzymałe pudło przeprowadzkowe – podwójne dno i sztywne ścianki złożone z wysokogramaturowej, wielowarstwowej tektury to gwarancja, że nabywasz naprawdę mocny karton przeprowadzkowy. Ich ładowność to nawet 50 kg.
  • Różne wielkości – możesz samodzielnie dobrać mniejsze i większe pudełka względem swoich potrzeb lub postawić na gotowy zestaw kartonów do przeprowadzki, złożony z pudełek o różnych wielkościach i dodatkowych akcesoriów do pakowania.
  • Możliwość złożenia – gdy kartony przeprowadzkowe nie będą już potrzebne, z łatwością możesz je złożyć i przechowywać na płasko do kolejnego użycia, aby zaoszczędzić miejsce. Instrukcję składania znajdziesz na jednej ze ścianek pudełka.
  • Uchwyty – wszystkie oferowane pudła przeprowadzkowe mają uchwyty, dzięki którym przenoszenie jest wygodne i nie wymaga używania wózka transportowego.
  • Wieka – oprócz modeli klapowych posiadamy modele z wiekiem. Dzięki niemu zamykanie kartonu przeprowadzkowego odbywa się bez używania taśmy klejącej, a w każdej chwili z łatwością możemy dorzucić do kartonu dodatkowe rzeczy.
  • Kompleksowe zamówienie – oprócz mocnych kartonów do przeprowadzkiw naszej ofercie znajdziesz folie, taśmy, markery, narożniki i inne akcesoria przydatne podczas pakowania, zwłaszcza delikatnych i kruchych przedmiotów.

Tanie kartony do przeprowadzki z dostawą

Prowadzimy sprzedaż z dostawą już od jednej sztuki. Jednak jeżeli zależy Ci na tanich kartonach do przeprowadzki, warto zamówić ich więcej, gdyż wówczas cena jednostkowa będzie niższa. Zamówione pudełka przeprowadzkowe zostaną dostarczone do Ciebie poskładane, a zatem nie musisz obawiać się, czy wystarczy Ci dla nich miejsca. Solidne i duże kartony do przeprowadzki po użyciu możesz przeznaczyć na przechowywanie różnych przedmiotów lub zwyczajnie złożyć z powrotem.

Zapewniamy dostawę zamówionych kartonów przeprowadzkowych do klientów zlokalizowanych na terenie Polski. Dostawa zwykle realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych, ale zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem, aby zdążyły dojść na czas. Zastanawiasz się czy wybrałeś wystarczająco duży karton do przeprowadzki albo nie wiesz jak zabezpieczyć w nim cenny przedmiot? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytania.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

karton 400x400x500mm 3w / 10 sztuk
karton 400x400x400mm 3w / 10 sztuk
karton 500x500x500mm 3w / 10 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie