Aktywne filtry

Inpost gabaryt C – nie zastanawiaj się nad wymiarami

Inpost gabaryt C to paczka dużych rozmiarów. Bez trudu zmieścimy w niej kilka par butów, sprzęt elektroniczny czy małe AGD, takie jak odkurzacz albo żelazko. Nie dajmy się jednak zmylić – gabaryty paczki C Inpost to nie to samo co gabaryt C uznawany przez Pocztę Polską czy innych kurierów. Maksymalne wymiary gabarytu C Inpost to 41 x 38 x 64 cm. Musimy też pamiętać o ograniczeniu wagi do 25 kg.

Dobranie kartonu do skrytki Inpost gabaryt C wcale nie musi być kłopotliwe. Wystarczy zajrzeć do naszej oferty i wybrać jeden z gotowych kartonów, które przeznaczone są do tego rodzaju skrytek. Skoro mamy pewność, że każdy z nich zmieści się do skrytki, pozostaje jedynie dobrać go względem przedmiotu, który planujemy w nim przesłać. A zatem do dzieła – wybór kartonów gabaryt C w naszym sklepie jest naprawdę duży!

Karton gabaryt C Inpost – dlaczego warto kupić go u nas?

Jest wiele powodów, dla których zakup kartonów gabaryt C Inpost w naszym sklepie do dobry pomysł:

  • Łatwość zakupu – zamiast skupiać się nad tym, czy dane pudełko zmieści się do skrytki Inpost gabaryt C, skupiasz się jedynie nad tym, aby pasowało do zawartości, którą planujesz wysłać, gdyż wszystkie kartony z tej kategorii mieszczą się w gabarytach paczki C Inpost.
  • Najwyższa jakość kartonów – w tak dużych przesyłkach, jakimi są przesyłki Inpost gabaryt C, zwykle umieszczamy wartościowe i cięższe przedmioty. Nasze wielowarstwowe kartony z tektury o wysokiej gramaturze to gwarancja, że zawartość przesyłki nie ulegnie uszkodzeniu.
  • Estetyka – jeśli prowadzisz firmę i poszukujesz kartonów gabaryt C dla swoich klientów, estetyka ma znaczenie, gdyż świadczy o profesjonalnym podejściu. Nasze produkty doskonale nadają się do zastosowań biznesowych. Zapewniamy uniwersalną kolorystykę i możliwość wykonania nadruku.
  • Szeroki wybórwymiary Inpost gabaryt C mogą być różne – byle nie przekraczały maksymalnych wartości. W ofercie Kartony.eu znajdziesz wiele konfiguracji rozmiarowych. Posiadamy nawet specjalne kartony z wkładką i oznaczeniem „uwaga szkło”, idealne na szklane butelki.
  • Dodatkowe akcesoria – bardzo często przedmioty umieszczane w paczkach Inpost gabaryt C potrzebują wypełniaczy, które na czas transportu ochronią ich od wstrząsów i przemieszczania. U nas możesz nabyć również tego typu akcesoria, a także solidne taśmy klejące.
  • Dostawa – nie musisz wybierać się na zakupy. Niezależnie od tego, czy zamówisz pojedynczy karton gabaryt C Inpost czy hurtową ilość, zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres nawet drugiego dnia po jego złożeniu. Obsługujemy teren całej Polski.

Nadruki na kartonach gabaryt C

Firmowe logo albo słowa podziękowania za zamówiony towar, umieszczone na wewnętrznej stronie klapy kartonu, mogą być miłą niespodzianką i świetną reklamą Twojej firmy. Nie ma problemu, aby na zamówionych przez Ciebie kartonach gabaryt C pojawił się nadruk. Wystarczy, że wyślesz nam jego projekt.

Aby otrzymać rabat, warto złożyć większe zamówienie, tym bardziej, że nasze kartony gabaryt C dostarczane są w formie złożonej, a zatem nie zajmują wiele miejsca. Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań lub potrzeby porady dotyczącej tego, jakie pudełko Inpost gabaryt Cwybrać dla swojego produktu.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 380x245x265mm 3w / 20 sztuk
- karton 400x400x200mm 3w / 20 sztuk
- karton 500x500x250 mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie