Aktywne filtry

Okładka na płytę winylową

Choć płyty CD miały wyprzeć winyle, wcale się tak nie stało. Wciąż istnieje duża, a nawet rosnąca w ostatnich latach, liczba miłośników kolekcjonowania płyt winylowych. To właśnie z myślą o nich tworzymy okładki na płyty, które umożliwią bezpieczne przechowywanie tych nośników. To bardzo ważne, gdyż opakowania na płyty winylowechronią je od kurzu i przypadkowych zarysowań, a jak wiadomo, nawet te najmniejsze mogą skutkować stratami na jakości dźwięku.

Udostępniane przez nas koperty kartonowe na winyle nadają się nie tylko do przechowywania tych cennych nośników nagrań, ale także do ich wysyłki. W tym celu wystarczy jedynie włożyć opakowanie na płytę do większego kartonu, a wolną przestrzeń wypełnić odpowiednim wypełniaczem, który również możesz nabyć w naszym sklepie. Dzięki temu zamortyzujesz wstrząsy podczas transportu i unikniesz obijania się okładki z płytą wewnątrz kartonu.

Opakowania na płyty winylowe – dlaczego warto kupić je u nas?

Co przekonuje miłośników płyt winylowych do zakupu naszych opakowań?

  • Solidna ochrona – oferowane opakowania na płyty winylowe wykonane są z 3 warstw wysokogramaturowej tektury. Są przez to sztywne i zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, ale także przed szkodliwym dla winyli kurzem.
  • Łatwe otwieranie i zamykanie – odbywa się poprzez zazębienie na siebie klap kartonu, które są w tym celu odpowiednio wycięte. Nie musisz używać żadnej taśmy ani kleju. Nasze pudełka na płyty to rodzaj tzw. pudełek fasonowych.
  • Estetykaokładki płyt winylowych wykonane z jasnego kartonu będą prezentowały się na półce stylowo i elegancko. Aby uatrakcyjnić ich design, możesz okleić je taśmą reklamową lub zdecydować się na nadruk.
  • Nadruk – możesz postawić na karton na płytę winylowąz gotowym nadrukiem lub pokusić się o zamówienie własnego, dzięki któremu Twoja kolekcja stanie się naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna.
  • Duży wybór – udostępniamy opakowania na płyty winylowe o różnej wysokości. Dzięki temu zyskujesz możliwość umieszczenia w jednym pudełku nawet kilku płyt, oczywiście po przedzieleniu ich odpowiednimi zakładkami.
  • Dostawa – zamówione opakowania na płyty winylowe dostarczymy pod wskazany adres na terenie Polski. Dostawę realizujemy nawet w przypadku zamówień na pojedyncze sztuki.

Pudełko na płyty winylowe z własnym nadrukiem

Szykujesz płytę winylową jako prezent dla fana muzyki zapisanej na tego typu nośnikach? W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się koperta kartonowa na winyle opatrzona ciekawym nadrukiem. Od Ciebie zależy jak będzie on wyglądał. Wystarczy, że prześlesz nam projekt, a my przygotujemy okładkę płyty winylowej z trwałym nadrukiem. Indywidualnie zaprojektowane opakowania na płytę to także dobry pomysł, gdy samodzielnie tworzymy kolekcję i chcemy, aby każda z płyt była starannie opisana.

Jeżeli planujesz powiększenie swojej kolekcji winyli lub prowadzisz sprzedaż w tym zakresie, zachęcamy do złożenia większego zamówienia. Zapasowe okładki płyt winylowych nie zabiorą wiele miejsca, ale pozwolą zyskać atrakcyjny rabat. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby opakowanie na płytę winylową, zwłaszcza o większej wysokości, użyć do innych celów – np. do przechowywania drobiazgów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących oferty pudełek na płyty winylowe.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 325x325x13mm na płyty winylowe / 25 sztuk
- karton 325x325x90mm na płyty winylowe / 25 sztuk
- karton 325x325x20mm na płyty winylowe z nadrukiem / 25 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie