Taśmy ostrzegawcze

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Taśma ostrzegawcza samoprzylepna

Wysyłając przedmioty delikatne albo kruche, powinniśmy nie tylko postarać się o odpowiednie dobranie kartonu i wypełniaczy, ale także o umieszczenie na kartonie stosownej informacji na ten temat. Będzie to wskazówka dla kuriera, że z daną przesyłką trzeba obchodzić się ostrożnie. Możemy postawić na etykiety ostrzegawcze, czyli gotowe naklejki na karton, ale znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie wybór taśm ostrzegających samoprzylepnych.

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona albo żółto-czarna rzuca się w oczy nawet bardziej, niż wspomniane etykiety. Do tego niczym nie ustępuje im pod względem jakości, gdyż jest tak samo trwała w obliczu różnych warunków, w których paczka jest przygotowywana i dostarczana. W tej kategorii znajdziesz wiele najczęściej używanych taśm ostrzegawczych z gotowymi nadrukami, np. taśma „uwaga szkło”, ale jeżeli nie będzie tej, której poszukujesz, pamiętaj, że możesz zlecić nam stworzenie modelu z określonym przez Ciebie nadrukiem.

Zalety naszych taśm ostrzegawczych

  • Wytrzymałe – nic nie denerwuje tak, jak taśma, która zrywa się w połowie rozklejania, dlatego przykładamy dużą uwagę do wytrzymałości naszych taśm ostrzegawczych. Aby widniejący na nich nadruk mógł spełniać swoją rolę, dbamy też o to, by były odporne na ścieranie.
  • Odporne na wilgoć – przyczepność taśmy ostrzegawczej nie ulega pogorszeniu pod wpływem wilgoci, a sam nadruk nie rozmazuje się pod wpływem wody. Niezależnie od warunków pogodowych, nasze produkty będą spełniały swoją rolę perfekcyjnie.
  • Odporne na promieniowanie UV – przesyłki kurierskie czy pocztowe często narażone są na działanie słońca, dlatego umieszczane na nich taśmy ostrzegawcze są odporne na płowienie.
  • Odporne na zakurzenie – oferowane taśmy ostrzegawcze samoprzylepne mogą być używane nawet w warsztatach, na placach budowy czy w innych miejscach, gdzie panuje duże zapylenie. Również delikatne zakurzenie kartonów nie będzie stanowiło przeszkody dla przyczepności taśmy.
  • Poręczne – nasze taśmy ostrzegawcze są wygodne w użytkowaniu. Szeroki krążek zapewnia możliwość łatwego łapania i przenoszenia taśmy, a samo jej rozwijanie nie wymaga użycia dużej siły.
  • Przemyślane – taśmy ostrzegawcze przeznaczone do oklejania wyjątkowo wartościowych przesyłek, mają przemyślaną budowę – po ich odklejeniu na kartonie pozostaje charakterystyczny ślad informujący o tym, że przesyłka była otwierana.

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona i inne w ofercie Kartony.eu

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów samoprzylepnych taśm ostrzegawczych. Wśród nich są modele informujące o delikatnym charakterze przesyłki, np. taśma „uwaga szkło”, jak i taśmy bezpieczeństwa, których celem jest dostarczenie odbiorcy informacji, czy ktoś podejmował próbę otwarcia paczki. Niektóre modele taśm ostrzegawczych mają także dostępne napisy w wersji angielsko- i niemieckojęzycznej.

Taśmy ostrzegawcze biało-czerwone czy inne to akcesoria niezbędne w działalności wielu hurtowni, magazynów czy sklepów internetowych, dlatego to właśnie do nich adresujemy naszą ofertę w sposób szczególny. Z myślą o dokonywanych przez nich hurtowych zakupach, przygotowaliśmy system zniżek, dzięki któremu można znacznie ograniczyć wydatek na taśmy ostrzegawcze i jednocześnie zapewnić sobie ich zapas. Produkty te mogą być przechowywane nawet do 5 lat, bez utraty jakości. Realizujemy także zamówienia od klientów prywatnych.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie